صفحه اصلی مدیریت خبرها مشاهده خبرها

  برگزاری نشست دختران دانش آموز

همایش "نقش دختران دانش آموز در دهه پنجم انقلاب اسلامی ایران"، با هدف تقویت باور به ارزش های انقلاب اسلامی و توانمندسازی مربیان و دانش آموزان و حمایت آگاهانه از این ارزش ها با حضور حجت الاسلام ناصر رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، فتحی معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش، حاتمی مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک و دیگر مسئولین در دبیرستان فرزانگان1 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان، در ابتدای این همایش حمید حاتمی مدیر اداره ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر ضرورت توجه به گام دوم انقلاب از دیدگاه مقام معظم رهبری تاکید کرد و نقش و جایگاه دانش آموزان دهه پنجم انقلاب را تشریح نمود.

وی افزود: ادای احترام و تجدید بیعت با آرمان های شهدای انقلاب و شهید حاج قاسم سلیمانی از وظایف اجتماعی- سیاسی دانش آموزان است.

در ادامه حجت الاسلام ناصر رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زنجان ضمن ادای احترام به معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب اسلامی به نقش زنان و دختران در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دختران امروز، مادران فردا هستند و باید نقش موثری در ادامه راه و گام دوم انقلاب داشته باشند.

وی با بیان اینکه نقش زنان و دختران را در انقلاب اسلامی ایران نمی توان نادیده گرفت، گفت: شهادت بزرگانی چون رجائی و باهنر، نهال نوپای انقلاب را تنومندتر کرد و با توکل به خدا سکان و هدایت کشتی انقلاب به دست مقام معظم رهبری هدایت گردید.

  نظرات کاربران (۰)