صفحه اصلی درباره ما گالری تصاویر تماس با ما ورود کاربران
منوی سایت
دپارتمانهای آموزشی
افتخار آفرینی ۹۷-۹۶
مشارکت اولیا ۹۷-۹۶
دستورالعمل ها
اسناد بالا دستی
مشارکت اولیا ۹۸-۹۷
انجمن اولیا و مربیان
مسابقات کشوری
المپیاد
تقویم روز

جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
آمار بازدید

بازدید امروز : ۹

بازدید این هفته : ۵۰۴

بازدید این ماه : ۱۵۹۰

آمار کل بازدید : ۲۴۲۸۸۹

افراد آنلاین : ۰ نفر

آی پی : ۳.۲۲۶.۲۴۳.۳۶

 صفحه اصلی مدیریت خبرها مشاهده خبرها

          

  تبریک

در راستای برنامه عملیاتی اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه استان و با همکاری گروه های آموزشی استان، مسابقات آنلاین درس آزمایشگاه علوم تجربی و درس عربی و طراحی سوالات استاندارد درس زبان و ادبیات فارسی برگزار گردید که همکاران ناحیه یک در هر چهار بخش رتبه اول استان را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان؛ ترابی معاون آموزش متوسطه ناحیه یک با اعلام این خبر، گفت: مسابقات آنلاین درس آزمایشگاه علوم تجربی و درس عربی و مسابقه طراحی سوال استاندارد ادبیات فارسی در سطح مدارس دوره دوم متوسطه استان برگزار گردید که نتایج آن به شرح ذیل می باشد:

  • در مسابقه آنلاین رشته آزمایشگاه علوم تجربی دبیران دوره دوم متوسطه آقای محمود شهبازی از پژوهش سرای دکتر حسابی مقام اول استان را کسب نمود.
  • در مسابقه طراحی سوالات عملکردی آزمایشگاه علوم تجربی دبیران دوره دوم متوسطه خانم معصومه نوروزی ایالوئی  اول شد.
  •  در مسابقه آنلاین کتاب راهنمای معلم عربی پایه دوازدهم خانم فاطمه صفری از دبیرستانهای دوره دوم، رتبه اول استان را از آن خود کرد.
  •  در مسابقه طراحی سوال استاندارد زبان و ادبیات فارسی نیز که با همکاری گروه آموزشی درس ادبیات فارسی استان برگزار گردید، خانم کبری رضایی از دبیرستانهای دوره دوم حائز رتبه اول استان شد.

معاونت آموزش متوسطه ناحیه یک ضمن تبریک به همکاران محترم و مدارس نمونه روزبه، فرزانگان1، نمونه شهدا، شهیدروغنی و شاهد مهدیه، برای تمامی همکاران پرتلاش دبیرستانهای متوسطه آرزوی موفقیت روز افزون دارد.

  نظرات کاربران (۰)

 

 کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز استعدادهای درخشان فرزانگان 1 زنجان می باشد