صفحه اصلی مدیریت خبرها مشاهده خبرها

          

  برگزاری نشست قرآنی با حضور استاد گرانقدر آقای بهرامپور

     

قرآن برنامه‌ی کامل زندگی انسان است

ابوالفضل بهرام پورمترجم و مفسر زنجانی در همایش قرآنی که برای دانش آموزان دوره دوم مدرسه‌ی فرزانگان برگزار شد؛ گفت: قران برای تمام امور زندگی انسان برنامه کامل و جامع ارائه می دهد و توصیه به فضایل اخلاقی و کسب فضیلت و اجتناب از رذایل اخلاقی یکی از مسیرهای زندگی الهی و قرآنی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه 1 زنجان به نقل از معاونت پرورشی این ناحیه ابوالفضل بهرام پور در جمع  دانش آموزان فرزانگان دوره دوم این ناحیه حضور یافت و گفت: دوری از غیبت واجتناب از تهمت انسانها را به کمال معنوی می‌رساند و زندگی در اجتماع را نیز برای او شیرین و دلپذیر می نماید.

 بهرام پور در ادامه‌ی این نشست گفت : توصیه من به شما فرزندان و آیند سازان این است که تلاش کنید هر چه بیشتر خود را به قرآن و انوار نورانی آن نزدیک کنید و معارف آن را در امور زندگی و ارتباطات اجتماعی به کار ببندید.

گفتنی است : این نشست معرفتی با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی و معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان و با حضور دانش آموزان و همکاران دبیرستان فرزانگان دوره دوم در محل سالن اجتماعات کوثر در 4 بهمن ماه سال جاری برگزار گردید.

                                                

  نظرات کاربران (۰)